Garáže

Hledání:

Katalog Garáží, hal, kotců a vrat

KATALOG KE STAŽENÍ V PDF ZDE

Specializujeme se na dodávky lehkých konstrukcí, jako jsou plechové garáže, skladovací haly, přístřešky, kotce pro psy, garážová a segmentová vrata. Kromě toho se věnujeme také realizaci projektů na míru.
S cílem vyhovět přáním a požadavkům našich Zákazníků vyrábíme ocelové konstrukce výhradně z materiálů vysoké kvality. Na životnost našich výrobků mají vliv také různorodá konstrukční řešení, která uplatňujeme. Navíc ve výrobě používáme nejnovější technologie.
Naše nabídka je určena jak koncovým zákazníkům, tak firmám. Zajišťujeme komplexní služby od výroby přes dopravu až k montáži u zákazníka.
Nabízíme garáže různých rozměrů. Ve standardních verzích i jako projekty na míru, střechy se spádem dozadu, na bok či sedlové střechy.
V naší nabídce naleznete širokou paletu barev akrylových plechů z palety RAL a BTX i možnost provedení celé konstrukce garáže z uzavřených a pozinkovaných profilů. Nabízíme rovněž možnost objednání dalších dveří, kování či okenních otvorů v rozměrech podle přání Zákazníka.

Doprava 
Výrobky si můžete osobně odebrat na prodejním centru na adrese Polepská 300, 280 02 Kolín, nebo si je nechat dopravit až k Vám na místo včetně montáže. Doprava a montáž jsou zpoplatněny podle typu výrobku.

Pro informace použijte Náš Poptávkový formulář u jednotlivých výrobků