IZY FOR 3

Rodinný dům Izy For 3

IZY FOR 3

Velikost :                  3+kk, 4+kk
Obytná plocha:        84 m2, 98m2
Cena domu - Hrubá stavba:         1 523 000,- Kč ( komplet s bytovým jádrem včetně dlažby a obkladů v koupelně a WC + zařizovací předměty + základy )
Cena domu - Provedení hobby:   2 240 000,- Kč ( fasáda, střecha, okna, vchodové dveře+základy )
Cena domu - Provedení na klíč:  2 599 000,- Kč + základy
Cenou domu se rozumí cena včetně montáže se základy na zemních vrutech a dopravy.Všechny ceny jsou uvedeny se sníženou sazbou 15% DPH v případě kolaudace k bydlení. Tento ceník platí do vydání ceníku nového, nejdéle však pro smlouvy o dílo s termínem zahájení výstavby domu do 31.12. 2019. Právo na provádění změn v tomto ceníku je vyhrazeno.

IZY FOR 3 mění přání v realitu
.
Vysoký standard bydlení přináší rodinný dům IZY FOR 3, který je plánován jako startovací. Moderní design spojený s velkým prostorem obzvláště ocení mladé páry. Snadno a rychle přizpůsobíte prostor Vašeho bydlení k měnícím se nárokům Vašeho života. Bez problému a velmi jednoduše lze přistavět kancelář, prostor pro saunu nebo pokoj pro nového člena rodiny. Dřevostavba není žádnou novinkou, dřevo se jako stavební materiál používá od pradávna. Společně s kamenem se jedná o nejstarší stavební materiál, který provází člověka celým vývojem oboru stavitelství. Jednopatrovému domu dominuje obývací pokoj spojený s rohovou kuchyní, který naplňuje představu společně strávených chvil celé rodiny. Zároveň má každý člen prostor pro vlastní soukromí ve dvou oddělených pokojích. Společenskou a klidovou část odděluje chodba se vstupní místností, kde je možno odložit svršky hned za hlavními dveřmi domu.
Rozšiřující moduly
Obytný prostor je možné jednoduše zvětšit připojením další místnosti (v podobě samostatného modulu). Při této variantě je chodba domu prodloužena o spojovací krček s vestavěnou skříní a také i o zmiňovaný samostatný pokoj.

 IZY FOR 3

 IZY FOR 3

 IZY FOR 3

 IZY FOR 3

 IZY FOR 3

 IZY FOR 3

 IZY FOR 3

 IZY FOR 3


Kontaktní formulář   (z kategorie: IZY FOR 3)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)