IZY FOR 4

Rodinný dům Izy For 4

IZY FOR 4

Velikost :                  4+kk
Obytná plocha:        98m2
Cena domu - Hrubá stavba:         1 523 000,- Kč ( komplet s bytovým jádrem včetně dlažby a obkladů v koupelně a WC + zařizovací předměty+základy.)
Cena domu - Provedení hobby:   2 240 000,- Kč ( fasáda, střecha, okna, vchodové dveře + základy)
Cena domu - Provedení na klíč:  2 599 000,- Kč + základy
Cenou domu se rozumí cena včetně montáže se základy na zemních vrutech a dopravy.Všechny ceny jsou uvedeny se sníženou sazbou 15% DPH v případě kolaudace k bydlení. Tento ceník platí do vydání ceníku nového, nejdéle však pro smlouvy o dílo s termínem zahájení výstavby domu do 31.12. 2019. Právo na provádění změn v tomto ceníku je vyhrazeno.


Spokojený domov Vám přináší IZY FOR 4 určený pro život v krajině.  

Čas v přírodě si vychutnáte nejvíc v prostorách vlastní zahrady s nízkonákladovým domem. S velkým posuvným oknem máte přehled o dění na terase rovnou z domu. Hlídání vnoučat tak nikdy nebylo snadnější.IZY FOR 4 je navržen jako rostoucí, snadné je tak připojit další místnost i po dokončení stavby.
Rozšiřující moduly .
Základní provedení domu IZY FOR 4 má plno možností. Tři samostatné pokoje s chodbou a společenskou částí s kuchyní je jednou z alternativ. Uvítali byste větší obývací plochu doplněnou luxusní kuchyní a zároveň nevyužijete tři samostatné pokoje? Přesně taková je druhá varianta výstavby, jednoduše ubereme místnost a tím zvětšíme prostor domu. Toužíte po velké ploše, ale zároveň potřebujete i všechny tři pokoje? I s tím se počítá, stačí k druhé variantě přistavět modul.

 IZY FOR 4

 IZY FOR 4

 IZY FOR 4

 IZY FOR 4

 IZY FOR 4

 IZY FOR 4

 IZY FOR 4

 IZY FOR 4

 IZY FOR 4

 IZY FOR 4


Kontaktní formulář   (z kategorie: IZY FOR 4)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)